بیوگرافی کریستف اشنایدر (Christoph Schneider)


“کریستف اشنایدر” متولد 11 می 1966 شرق برلین است. تنها یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. درام و ترومپت می نوازد و تا کنون در گروههای Rammstein, Die Firma, Feeling B فعالیت کرده است.
“کریس” در 16 سالگی مدرسه را رها کرد و در شرکت مخابرات مشغول به کار شد. در سال 1984 به عنوان سرباز در ارتش آلمان خدمت کرد و تنها عضو “رامشتاین” است که در ارتش حضور داشته.
پدر و مادر “کریس” دوست داشتند که او ساز بنوازد, پس او را به مدرسه موسیقی فرستادند. اولین ساز انتخابیش ترومپت بود چرا که یادگیریش آسان بود. پس از یک سال به ارکستر پیوست و با آنها کنسرت اجرا کرد. و از آنجا بود که به درام علاقه مند شد. اما والدینش با درام مخالف بودند چون سبک کلاسیک را ترجیح می دادند. بنابراین او در خانه به جای “استیک” (وسیله ی نواختن درام) با شاخه ی درخت تمرین می کرد و با قوطی کنسرو و سطل برای خودش درام ساخت!
بعدها با موافقت والدینش درام خرید و برای یادگیری به مدرسه ی موسیقی برگشت.
در 1985 “کریس” کارش را در مخابرات رها کرد تا به دنبال آرزوهایش در زمینه موسیقی به دانشگاه برود اما دو بار تلاشش برای راهیابی به دانشگاه با شکست مواجه شد چون ساز دیگری جز درام بلد نبود. (برای ورود به دانشگاه تسلط بر پیانو الزامی بود)
1994 او به “ریچارد” و “اولیور” پیوست و “رامشتاین” اولیه پایه ریزی شد. “تیل” به آنها ملحق شد و “پل” و Flake هم از گروه Feeling B جدا شده و “رامشتاین” را تشکیل دادند.
با توجه به اینکه خود “کریس” علاقه دارد زندگی خصوصی اش پنهان بماند اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست.
از بندهای مورد علاقه ی “کریس” می توان به Deep Purple و Led Zeppelin اشاره کرد.

کریستف اشنایدر
اطلاعات هنرمند
نام اصلی کریستف اشنایدر – Christoph Schneider
زادروز 11 می 1966
برلین شرقی، آلمان شرقی
اهل کشور آلمان
سبک‌ها نویه دویچه هرته
شغل(ها) آهنگساز, نوازنده
مدت کار 1990-اکنون
ساز(ها) درامز, ترومپت
گروه (های) سابق Die Firma (GDR Band), Feeling B
وب‌گاه وب‌گاه رسمی